ربات ایران ماشین ایرانی خودروسازان

ربات: ایران ماشین ایرانی خودروسازان خودروهای داخلی خودروسازان داخلی قیمت خودروهای داخلی بازار خودرو

انتقال رونالدو به یوونتوس قطعی شد

شبکه مشهور اسپانیایی از چراغ سبز کلوب رئال مادرید جهت انتقال فوق ستاره اش به کلوب یوونتوس خبر داد. انتقال رونالدو به یوونتوس قطعی شد عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

مسی در لیگ MLS؟

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لیونل مسی بعد از معرفی کلوب تازه دیوید بکام در لیگ MLS آمریکا جهت سال ۲۰۲۰ به بازیکن پیشین تیم ملی انگلیس تبریک..

ادامه مطلب

هافبک کروات یوونتوس به شالکه پیوست

به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتا دلواسپورت، مارکو پیاتسا، هافبک کروات یوونتوس که در این تیم وقت چندانی جهت بازی کردن به دست نیاورد در نهایت تصمیم گ..

ادامه مطلب

اینم جی‌پی‌اس تازه استقلال!

تغییرات در استقلال همچنان سوژه رسانه هاست و محمدرضا میر شاه ولد امروز این کارتون را «بدون شرح» در خبر ورزشی منتشرکرده! اینم جی پی اس ت..

ادامه مطلب

قفل خصوصی‌سازی باز می‌شود؟ ، جلوگیری از ورشکستگی و پاکسازی ورزش

از وزیر ورزش انتظار می رود که در تعامل با آموزش و پرورش، کمیته المپیک، مجلس و شورای نگهبان قوانین فسادآور و بازدارنده را به قوانین رشد و توسعه تبدیل ..

ادامه مطلب

توضیحات مدیر کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به حکم توقی

رئیس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به حکم توقیف اموال کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: رای صادره مربوط به دادگاه نیست و ای..

ادامه مطلب

تصویر + مهاجم منچسترسیتی پیش از جام جهانی جدول خیابان رنگ می‌کرد

گابریل ژسوس پیش از حضور در منچسترسیتی و شروع جام جهانی ۲۰۱۴ به رنگ کردن جدول‌های خیابان‌ها مشغول بود. مهاجم منچسترسیتی پیش از جام جهانی جدول خیابان رنگ می ..

ادامه مطلب

تصاویر + همه پادشاهان فوتبال دنیا

 فرانچسکو توتی هم رفت. کسی که سمبل و نماد وفاداری کلوب رم محسوب می شد. او را دیگر با پیراهن تیم رم نخواهیم دید. همه پادشاهان فوتبال دنی..

ادامه مطلب

افزایش قیمت مهاجم ایرانی تا 8 میلیارد تومان

پس از سردار آزمون و علیرضا جهانبخش این بار یک مهاجم ایرانی با عملکرد خوبش زیاد کردن 2.5 برابری قیمت داشت. افزایش قیمت مهاجم ایرانی تا 8 میل..

ادامه مطلب