ربات ایران ماشین ایرانی خودروسازان

ربات: ایران ماشین ایرانی خودروسازان خودروهای داخلی خودروسازان داخلی قیمت خودروهای داخلی بازار خودرو

گت بلاگز اخبار پزشکی با حرکات وزشی صورت خود را جوان‌ کنید

با اوج رفتن سن علائم پیر شدن روی پوست صورت ظاهر می‌شود ولی آیا می‌توان با حرکات وزشی صورت جوان‌تر به نظر آمد؟

با حرکات وزشی صورت خود را جوان‌ کنید

با حرکات وزشی صورت خود را جوان کنید

عبارات مهم : عضلات

با اوج رفتن سن علائم پیر شدن روی پوست صورت ظاهر می شود ولی آیا می توان با حرکات وزشی صورت جوان تر به نظر آمد؟

به گزارش ایسنا، اوج رفتن سن و فرسودگی بدن بخش اجتناب ناپذیر زندگی است و نمی توان مانع از رخ دادن آن شد. از اواسط دهه 30 سالگی علائم پیرشدن همچون چین و چروک اطراف چشم ها و افتادگی و شل شدن پوست روی صورت ظاهر می شود.

با حرکات وزشی صورت خود را جوان‌ کنید

نتایج یک بررسی در آمریکا نشان می دهد: انجام حرکات ورزشی صورت یک روز در میان و حداقل جهت مدت 30 دقیقه می تواند عضلات صورت را نیرومند کرده و به کم کردن علائم ظاهری اوج رفتن سن کمک کند.

در سال 2016، در بازار جهانی محصولات ضد پیری حدود 250 میلیارد دلار هزینه شده است هست. آینده نگری شده است تا سال 2021 این رقم به بیش از 331 میلیارد دلار زیاد کردن پیدا کند. این محصولات و روش های درمانی همچون بوتاکس و انواع کرم های ضد چروک پوست به گونه ای طراحی شده است تا علائم پیری را متوقف کرده یا به تاخیر اندازد.

با اوج رفتن سن علائم پیر شدن روی پوست صورت ظاهر می‌شود ولی آیا می‌توان با حرکات وزشی صورت جوان‌تر به نظر آمد؟

هرچند، به گفته کارشناسان آمریکایی حرکات ورزشی صورت روشی ساده و مقرون به صرفه است و با انجام آن ها نیازی به جراحی و کارها خطرناک دیگر نیست. ولی آیا حرکات ورزشی صورت باعث می شود فرد جوان تر به نظر آید؟

به گزارش ایسنا به نقل از مدیکال نیوز تودی، به گفته محققان با اوج رفتن سن عضلات صورت حجم خود را از دست داده و باعث می شود صورت افتادگی پیدا کند ولی با ورزش دادن صورت می توان به ماهیچه ها کمک کرد تا حجم و بزرگی خود را حفظ کنند و تا حدودی از این مسئله جلوگیری کرد.

واژه های کلیدی: عضلات | محصولات | حرکات ورزشی | اخبار پزشکی


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs