ربات ایران ماشین ایرانی خودروسازان

ربات: ایران ماشین ایرانی خودروسازان خودروهای داخلی خودروسازان داخلی قیمت خودروهای داخلی بازار خودرو

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احتمال استیضاح وزیر راه در مجلس زیاد است / نماینده مجلس

نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس می‌گوید: کسانی که همسو با ترامپ سنگ‌اندازی کردند یعنی دلواپس‌ها باید جهت سقوط هواپیما پاسخگو باشند که اجازه ندادند، کمک نکرد و د

احتمال استیضاح وزیر راه در مجلس زیاد است / نماینده مجلس

نماینده مجلس: احتمال استیضاح وزیر راه در مجلس زیاد است

عبارات مهم : استیضاح

نایب مدیر فراکسیون مستقلین مجلس می گوید: کسانی که همسو با ترامپ سنگ اندازی کردند یعنی دلواپس ها باید جهت سقوط هواپیما پاسخگو باشند که اجازه ندادند، کمک نکرد و در راه برجام سنگ اندازی کردند. اگر دلواپس ها مقداری در برجام کمک می کردند شاید اوضاع ناوگان هوایی مان به این شکل نبود.

غلامعلی جعفرزاده نایب مدیر فراکسیون مستقلین در گفت وگو با اعتمادآنلاین با اشاره به مطرح شدن استیضاح دو وزیر کار و راه، گفت: من با استیضاح موافق نیستم و فکر می کنم که استیضاح ها منطقی نیست بلکه احساسی هست. هنوز هیچ استیضاحی به صورت منطقی دنبال نمی شود. ولی به نظر می رسد استیضاح آخوندی لب مرز و خیلی خطری است.

احتمال استیضاح وزیر راه در مجلس زیاد است / نماینده مجلس

وی بابیان اینکه احتمال رأی آوری استیضاح وزیر راه در مجلس وجود دارد، تصریح کرد: امکان رأی آوری استیضاح وزیر راه وجود دارد. اگرچه آقای آخوندی فرد ماهر و حرفه ای است و با زدن حرف های منطقی و استدلالی می تواند هر استیضاح را تحت الشعاع قرار دهد. ولی اگر قرار باشد بگویم میان استیضاح هایی که مطرح است کدام یک پایگاه نیرومند تری دارد می گویم استیضاح آقای آخوندی در مجلس پایگاه نیرومند تری دارد. مجلس به سمتی می رود که آقای آخوندی استیضاح شود.

این نماینده مجلس با اشاره به سقوط هواپیمای پرواز تهران-یاسوج، خاطرنشان کرد: این هواپیما کهنه بود و کسانی که همسو با ترامپ سنگ اندازی کردند یعنی دلواپس ها باید جهت سقوط هواپیما پاسخگو باشند که اجازه ندادند، کمک نکرد و در راه برجام سنگ اندازی کردند. اگر دلواپس ها مقداری در برجام کمک می کردند شاید ما اوضاع ناوگان هوایی مان به این شکل نبود.

نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس می‌گوید: کسانی که همسو با ترامپ سنگ‌اندازی کردند یعنی دلواپس‌ها باید جهت سقوط هواپیما پاسخگو باشند که اجازه ندادند، کمک نکرد و د

جعفرزاده به انتقاداتی که به عباس آخوندی وزیر راه وارد است اشاره کرد و گفت: ایشان بر روی حمل ونقل ریلی خیلی اولویتی نگذاشت درحالی که به خطوط ریلی زیاد از خطوط هوایی نیاز داریم. وزیر راه اولویت کاری خود را خوب تعیین نکرد و ما در خطوط ریلی ضعیف هستیم. اگر خطوط ریلی ما نیرومند بود خسارت و هزینه هایمان در کشور کم کردن پیدا می کرد.

وی تاکید کرد: ولی کهنه بودن ناوگان هوایی و قدمت ۷۰ ساله آن به آقای آخوندی برنمی گردد و شرایط جاری کشور، تحریم های ناجوانمردانه و عدم همکاری در برجام باعث شد که این اتفاق ها بیفتد و خطوط هوایی این گونه شود. ایرادی که به آقای آخوندی وارد است اینکه اولویت بندی جهت خطوط ریلی و راهی ندارد. در ریلی بی نهایت ضعیف هستیم. همچنین برنامه ای جهت خطوط آبی ندارند و خطوط آبی ما در کشور بسیار ضعیف هست. جهت مثال در شمال غربی کشور از جایی مانند آستارا به آسانی می توان با اتوبوس دریایی به بهشهر رفت ولی ما اتوبوس دریایی نداریم. بنابراین ایرادی ازلحاظ فنی به عملکرد آقای آخوندی وارد است ولی اینکه ناوگان هوایی کهنه است نمی توان کاری کرد.

این نماینده مجلس در خصوص اینکه کدام جناح سیاسی به دنبال استیضاح وزیر راه هست، اظهارداشت: جریان سیاسی همراه نیست و استیضاح وزیر راه جریانی نیست بلکه زیاد افراد اثرگذار هستند که از ایشان ابراز ناراحتی می کنند.

احتمال استیضاح وزیر راه در مجلس زیاد است / نماینده مجلس

جعفرزاده در خصوص چرایی عدم دستیابی به دستاوردهای برجام، اظهارداشت: رسیدیم ولی آن چیز رؤیایی که جهت آن تصور می کردند تحقق پیدا نکرد. ولی برجام از سقوط خیلی از پرسشها جلوگیری کرد. جایگزین اینکه فروش نفت به روزی ۲۰۰ هزار بشکه برسد به ۲/۵ میلیون بشکه رسید و این یک دستاورد هست. این بزرگ ترین دستاورد و یکی از بااهمیت ترین کارها برجام بود.

وی در پاسخ به اینکه آیا استیضاح وزیر راه در فراکسیون مستقلین بررسی می شود، گفت: بنده به شخصه با استیضاح وزیر موافق نیستیم و هیچ استیضاحی را امضا نکردم. چون ما رصد می کنیم و هیچ کدام از این استیضاح ها حاصل مطالعه و بررسی نیست بلکه یک بخشی از آن به علت خشم ها، یک بخشی ناراحتی ها و دلخوری ها است و کارشناسی نیست.

نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس می‌گوید: کسانی که همسو با ترامپ سنگ‌اندازی کردند یعنی دلواپس‌ها باید جهت سقوط هواپیما پاسخگو باشند که اجازه ندادند، کمک نکرد و د

جعفرزاده در خصوص اینکه آیا مطرح شدن سؤال از رییس جمهور و استیضاح های اخیر در یک راستا است؟ گفت: نه بدهید شکل نیست. استیضاح ها زیاد به علت پرسشها فردی و منطقه ای است ولی سؤال از رییس جمهور حزبی و جناحی هست. شما ببینید چه کسانی کاغذ سؤال از رییس جمهور را در صحن مجلس به دست گرفته اند و می چرخند آن وقت به جواب سوالتان می رسید.

واژه های کلیدی: استیضاح | خطوط هوایی | عباس آخوندی | نماینده مجلس | استیضاح وزیر راه | دستاوردهای برجام | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs